1. Для туристів
  2. Для агенств

/0342/ 777-388
/066/ 44-21-913
/068/ 300-91-22

email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

/0342/ 78-43-19
/0342/ 777-388

/066/ 44-21-913
/068/ 300-91-22

Опис туру

" Романтичні легенди Австрії та Німеччини "

 

   Дати виїздів:

 

11.03     01.04

 06.05     02.06 

 

 

Тривалість туру - 5 дні/2 нічні переїзди

Вартість туру складає   230€

В програмі можливі зміни з огляду на пандемію Covid-19 та проходження кордону

1 день: Виїзд з  Івано-Франківська 

Нічний переїзд до Братислави.

2 день: Прибуття до Братислави. Запрошуємо на екскурсії.

Оглядова екскурсія по старій частині міста(входить у вартість туру). У Братиславі коронували відомих правителів, підписували відомі мирні договори, грали відомі композитори, місто відвідували відомі люди. Ми побачимо місця, де все це відбувалося і почуємо багато цікавих історій, з цими подіями пов'язані.  Під час прогулянки по Старому місту нас чекають Михайлівська ворота, Францисканський монастир, Архієпископський палац, Стара Ратуша, фонтан Максиміліана, будівля Королівської Придворної Палати, споруда першого університету на території Словаччини, монастир ордена Святої Клари, Чумна колона, Словацький національний театр, собор Св. Мартіна. І це ще не повний список пам'яток. Прогулянка по вузьких мощених вуличках міста доставить нам справжнє задоволення.

Факультативно пропонуємо відвідати Братиславський замок ( вартість 10євро+вх.квиток)  Підноситься над містом Братиславський замок своїм видом нас поверне в 18 століття, часи правління королеви Марії Терезії, коли Братислава була столицею, найбільшим і процвітаючим містом Угорського королівства. З пагорба замку для нас відкриється чудовий вид на місто.

Переїзд до Відня. Екскурсія «Імперський Відень» ( вартість 15€) . Під час пішохідної екскурсії Ви побачите дивовижні площі Марії Терезії, музеї, Площу Героїв, зимову резиденцію Габсбургів - палац Хофбург, Королівські конюшні, собор Петра і Павла, диво середньовічної архітектури - катедральний собор Св. Стефана, Віденську Оперу.

Вільний час.

Переїзд до готелю, поселення. Ночівля.

3 день: Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд до Мюнхена. 

Екскурсія «Таємниці Мюнхена» (вартість 20€)  Під час екскурсії Ви пройдетесь  вулицями та провулками Старого міста , почуєте  найцікавіші факти з багатовікової історії баварської столиці. Ви дізнаєтесь легенди, пов'язані з появою міста, те, як розвивався Мюнхен і чому ним керувала єдина династія Віттельсбахів. А також почуєте про місцеві традиції (наприклад, знаменитий Октоберфест) і таємниці баварського костюма.

Факультативна екскурсія «Казкове  село – Обераммергау» (вартість 25€) — село різьбярів по дереву, розписних казкових будиночків «Червоної шапочки», «Сірого вовка», «Попелюшки» та театру Страстей Христових із трисотрічною історією. Відвідавши Обераммергау, ви дізнаєтеся, чому деякі жителі села відрощують волосся та бороди роками, що таке «люфтельмалерай» і де побачити настінний годинник з водним колесом.

Казкові замки та палаци королів — візитна картка Баварії. То ж пропонуємо відвідати найвідоміший з них. Замок Нойшванштайн(вартість 35€ + вх.квиток 18€) - найпопулярніший проект короля казкового короля Людвіга II. Білі контури замку вже при під'їзді до нього нагадують міраж на тлі схилів Альп! На шляху до замку почуєте  історію життя «лебединого» короля та його оточення. Інтер'єри Нойшванштайна розповідають про лицарські легенди та німецькі саги, а з панорамного містка над мальовничою ущелиною Пелата ви поглянете на смарагдовий водоспад і зробите найкращі фотографії замку.

Переїзд до готелю. Поселення, ночівля.

4 день: Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд до Зальцбурга.

Оглядова екскурсія «Мелодії  Зальцбурга» ( входить у вартість туру).  Під час прогулянки центром Зальцбурга вас не залишатиме відчуття нереальності  того, що відбувається – начебто ви потрапили в казку. Тут все дихає історією, тут відчувається дух Моцарта. Типові для центру Зальцбурга стильні прохідні дворики поєднують паралельні пішохідні вулиці. Нескінченні церкви вражають своєю величчю та красою. Зальцбург вважається оплотом християнства. Історичну частину Зальцбурга внесено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Зальцбург вважається найзнаменитішим містом, збудованим у стилі бароко, розташованому біля північного підніжжя Альпійських гір.

Факультативна екскурсія на озера Зальцкаммергут» (вартість 35€). Екскурсія на озера, найяскравіша і вражаюча, тому що завжди радує можливість доторкнутися краси. Це і природна краса, і неповторні пейзажі, створені людиною.

Нічний переїзд до Будапешту.

5 день: За бажанням відвідання термальних купалень Сечені (трансфер 10€ + вх.квиток).

Переїзд до України.

Прибуття до Івано-Франківська.

 

Вартість туру включає:

Проїзд по маршруту автобусом євро класу;

Проживання 2 ночі в готелі на базі сніданку;

Супровід керівника по маршруту;

Екскурсії ззгідно програми туру.

 

Вартість туру не включає:

Додаткове місце в автобусі - 50% вартості туру;

Факультативні екскурсії;

Вхідні квитки ; 

Проїзд в громадському транспорті;

Страхування яке включає COVID-19 ( 250 грн );

Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);

City tax - 1 €/доба (місцевий податок, оплачується в автобусі керівнику групи за вимоги готелю);

Навушники - 2 €/день.

 

Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено!

Фотогалерея

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1   

 

Забронювати

Для того щоб забронювати місце в автобусі, заповніть Google Форму.

За бажанням відвідання термальних купалень Сечені .  (трансфер 10€+ вх.квиток)
Переїзд до України.
Прибуття в Івано-Франківськ