1. Для туристів
  2. Для агенств

/0342/ 777-388
/066/ 44-21-913
/068/ 300-91-22

email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

/0342/ 78-43-19
/0342/ 777-388

/066/ 44-21-913
/068/ 300-91-22

INSTITUTE «IGALO» 3 ***

Найбільший і найвідоміший центр полідисциплінарної реабілітації, профілактичної медицини, таласотерапії і європейського курортного лікування в басейні Середземного моря. Інститут був заснований в 1949 році. У готелі 2 корпуси, основний ресторан, закритий басейн і всі послуги з реабілітації та лікування. А також дитяче відділення реабілітації, з власною апаратурою. У новому корпусі СПА та лікувальні кабінети (4 закритих басейну для терапії, кабінети для огляду), виробництво лікувальної грязі, ресторани, бари, виставки, конференц-зал на 400 місць. В готелі: Wellness центр (лікувальні грязі, мінеральні ванни, термальні води, косметичний салон, гідротерапія), критий басейн, тренажерний зал, зал для аеробіки, сауни, спортивні майданчики, тенісні корти, настільний теніс, боулінг. Лікувальні процедури: гідротерапія, таласотерапія, електротерапія, бальнеотерапія, різноманітні програми і масажі. Серед основних медичних програм: програма зниження ваги, програма реабілітації пацієнтів після переломів або ортопедичних операцій, програма реабілітації хворих на псоріаз, програма реабілітації пацієнтів з кардіологічними захворюваннями, антистрес програма, програма реабілітації пацієнтів з неврологічними захворюваннями, програма реабілітації дітей cразлічнимі захворюваннями, програма реабілітації хворих на ревматизм , програма реабілітації пацієнтів з атопічною екземою, програма релаксації та активного відпочинку, програма реабілітації пацієнтів з неспецифічними захворюваннями легень. Додаткові послуги: стоматологічний та косметичний кабінет, естетична хірургія, альтернативна медицина (шиатсу, ки йога). Базова медична програма - п'ять щоденних процедур (призначає доктор після огляду). В Інституті працює бригада російськомовних лікарів, фізіотерапевтів та медсестер. Тут завжди можна скористатися послугами штатного перекладача.

РОЗМІЩЕННЯ: Готель складається з двох корпусів, всього 352 номери. У номері: кондиціонер, ТБ, телефон, кнопка виклику чергового лікаря, балкон, ванна або душ. В App (04): спальна та вітальня, кондиціонер, телефон, кнопка виклику чергового лікаря, балкон, ванна або душ.
СЕРВІС: Працює на базі НВ. Передбачено доплату за FB, а так само замовлення дієтичних столів (на місці, після огляду лікаря).
ПЛЯЖ: У 100 м від Інституту міський пляж (платформа / галька). До кращого пляжаБококоторской бухти - галькового пляжу жаницами - регулярно ходять катери і човни

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1