1. Для туристів
  2. Для агенств

/0342/ 777-388
/066/ 44-21-913
/068/ 300-91-22

email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

/0342/ 78-43-19
/0342/ 777-388

/066/ 44-21-913
/068/ 300-91-22

Рекламний тур в Стамбул

c_588_215_16777215_00_images_news_seminars_4.jpg

Шановні колеги! Тур відбудеться зразу після відновлення авіарейсів з Івано-Франківська.

ПРОГРАМА ТУРА

15.05.16 (Неділя) 12:00 – 14:05

Прибуття в аеропорт. Зустріч з нашими турецькими партнерами. Після аеропорту вирушаємо на екскурсію в старий півострів. Тут знаходиться Собор Софії, Мечеть Султан і Палац Топкапи, де ви зможете відчути дух історії. Тут буде вільний час для фотосесії.

Ввечері поселення в готель KLAS ****, де нас чекає вечеря. Після вечері вільний час.

 СОБОР СОФІЇ

Історія цього храму налічує понад тисячу років, починаючи з 4 століття. На його місці неоднократно зводилися церкви, але з різних причин (пожежа, землетрус, ворожі набіги) від цих споруд не залишалося каменю на камені. У 994 році собор святої Софії відбудували в восьмий раз, але освятили його в 1537 році, саме тоді почалася його офіційна історія.

 Зведення собору було ініційовано візантійським імператором Юстиніаном, який хотів відобразити в ньому всю міць і багатство Візантії, а також зробити уособленням власної величі. Над будівництвом храму трудились одні з кращих зодчих тих часів: і Ісидор мілетський і Анфімій Тралльский, щодня працювало більше десятка тисяч різноробочих. Самі дорогі матеріали привозилися з усіх куточків світу.

Стіни і навіть підлогу зроблені з рожевого, зеленого, червоного і білого мармуру, а переходи між ними викладені різьбленими фризами покритими золотом, широко використовувалася слонова кістка, усюди інкрустовані драгоценниекамні, багато прикрас з перлів.

Взагалі Юстиніан планував покрити мармурові стіни золотом, але емупредреклі, що храм в майбутньому буде захоплений і розграбований, тому від своейграндіозной затії йому довелося відмовитися. Проте, на строітельствохрама була витрачена сума дорівнює двом річним бюджетам візантійскойімперіі. Для його спорудження застосовувалися не тільки неймовірно дорогіематеріали, але і абсолютно нові технології, наприклад, щоб зробити цемент більш міцним в нього додавали олію, а вапно розводили водою, настояну на зернах ячменю.

 МЕЧЕТЬ СУЛТАН АХМЕТ

Стамбул - місто мечетей! Тут їх близько трьох тисяч. Найвідоміша з них-блакитна мечеть.

Мечеть почали будувати в 1609 році за наказом султана Ахмета. У той час османска імперія брала участь у війні з Австрією, яка закінчилася підписанням угоди, після якого османи більше не могли збирати данину з Австрії. Султан Ахмет вирішив задобрити аллаха і побудувати мечеть з золотими мінаретами, яка повинна була затьмарити  Айя-Софію, яка стоїяла навпроти.

Місце для блакитної мечеті вибрали не далеко від палацу Топкапи, напроти величної - Софії. Найбільшого площі між ними завжди багатолюдно. Це місце можна назвати самим-самим центом Султанахмет. Будували мечеть 7 років, будівництво було закінчено в 1616 році, за рік до смерті султана Ахмета i. При будівництві використовували камінь і мармур.

Легенда свідчить, що з золотими мінаретами, які планувалися в блакитний мечеті в кількості чотирьох штук, вийшло непорозуміння. Султан наказав збудувати «алтин мінарети», що в перекладі означає «золоті мінарети», а архітектор почув «алти мінарети», що в перекладі означає шість мінаретів. Таки вийшло, що знаменита блакитна мечеть у Стамбулі з шістьма мінаретами.

Чотири з них обладнані трьома балконами, а два - двома. Близько мечеті розташований мавзолей, де покоїться Султанахмет i і його сім'я. Після побудови мечеті Султанахмет вибухнув скандал через кількість мінаретів. Виявилось, що шість мінаретів має головний храм мусульман, що знаходиться в мецці. Було неприпустимо, що якась ще мечеть матиме стільки ж мінаретів. Саме тому в мецці терміново добудували ще один мінарет - сьомий.

Мечеть Султанахмет величезна, вона може вмістити в себе 10 000 чоловік. Діаметр купола мечеті Султанахмет 23,5 м, його висота 43 м. Світло всередину проникає через 260 вікон, на яких раніше були вітражі, замовлені з Венеції. Пізніше скла були замінені. Чому ж мечеть Султанахмет називають блакитною мечеттю? Назву цю дали через колір обробки мечеті, внутрішнє оздоблення якої прикрашають більш як 20 тисяч блакитних плиток. Стіни всередині мечеті розписані орнаментами з квітами на білому тлі: тут і традиційні для мусульман тюльпани, і лілії, і троянди та інші квіти.

 

ПАЛАЦ ТОПКАПИ

У 1479 році за наказом султана Мехмеда був побудований палац Топкапи, який аж до середини 19 століття був головною резиденцією турецьких падишахів.

Сьогодні він є одним з найбагатших музеїв світу і однією із улюблених стамбульських пам'яток.

Палац Топкапи зведений на місці більш давнього палацу візантійских правителів, біля самого узбережжя мармурового моря.

«Топкапи» (іноді вимовляють Топкапі) перекладається як «гарматні ворота», назва це не випадково, так як кожен раз, коли султан залишав своюрезіденцію, повинен був лунати гарматний постріл.

 c_584_397_16777215_00_images_news_seminars_3.jpg

  • 16.05.16 (Понеділок) 

Сніданок у готелі. Екскурсія по готелям Стамбула. Обід буде на базі одного з готелів.

Після обіду прогулянка по Босфору, також поїдемо на Гала.

Вечеря в готелі WYNDHAM GRAND.

 

ГОТЕЛІ, ЯКІ МИ ВІДВІДАЄМ:

  

*GRAND ÜNAL OTEL                                             *EPHESUS OTEL (2.ДЕНЬ ОБЕД)

*DALAN OTEL                                                          *GRAND ONS

 *ERBİL OTEL                                                         *KAYA OTEL

 *KLAS OTEL                                                           *TRYP BY WYNDHAM OTEL

 *GRAND WYNDHAM OTEL (2. ДЕНЬ УЖИН)             *MARİNA OTEL

 *TİTANİC CİTY OTEL                                             *TİTANİC BAKIRKÖY OTEL

*TİTANİC BAYRAMPAŞA OTEL                              *İSTANBUL SUİTE HOME GALATA OTEL

17.05.16 (Вівторок)  05:30

Виселення з готелю. Трансфер в аеропорт.

Повернення додому.

* Програма туру може змінюватися !!!

Входить в вартість: 

- Авіапереліт Івано-Франківськ -Стамбул - Івано-Франківськ
- Проживання 2 ночі / 3 дня в готелі 4 *;
- Харчування згідно з програмою;
- Екскурсії по програмі;
- Трансфери по програмі;

 

!!! ВАЖЛИВО !!!
Для участі в рекламному турі необхідно:
- Копія наказу, трудової книжки, завірена мокрою печаткою.

Поспішайте! Обмежена кількість місць!