1. Для туристів
 2. Для агенств

/0342/ 777-388
/066/ 44-21-913
/068/ 300-91-22

email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

/0342/ 78-43-19
/0342/ 777-388

/066/ 44-21-913
/068/ 300-91-22

Албанія. Все тільки починається! (ТУРИСТИ)

c_340_170_16777215_00_images_articles_albania_tour_albania_01.jpg c_340_170_16777215_00_images_articles_albania_tour_albania_02.jpg

24.09.2018 – 03.10.2018

Програма туру 

24.09.2018 Виїзд зі Львова в рекламний тур.
Підсадка в Стрию, Мукачево, Ужгороді
Проходження кордону з Угорщиною.
Прибуття в Будапешт.
Для всіх бажаючих «Кораблик по Дунаю» (25€). Сім мостів служить прикрасою прекрасного Блакитного Дунаю, які, мов нитки перлів, пов'язують дві частини міста - Буду і Пешт... У воді відображаються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський Палац... Повз нас "пропливають" водолікарні, готелі, музеї і найкрасивіший розважальний комплекс Будапешта...
Поселення в готель. Вільний час.

25.09.2018 Сніданок. Виселення з готелю.

Пішохідна екскурсія «Будапешт - перлина Дунаю» О, це місто ... Незабутнє ... Неповторне ... Чарівне ... Будапешт пропонує своїм відвідувачам близьку і знайому європейську культуру, але з особливим угорським ароматом ... Місто з древньою історією, культурою, традиціями, життєва сила якого пульсує в кожному його куточку. Ми вирушимо до духовного центру Будапешта - базиліці Святого Іштвана, потім до грандіозного Парламенту, площі Свободи і до чарівного Ланцюгового мосту, який охороняють величезні кам'яні леви ..
Вільний час.
Запрошуємо відвідати термальні купальні графа Сечені (вх. квиток) - заряд бадьорості і енергії на цілий день! Будапештський зоопарк – один з найстаріштх зоопарків Європи.
18:00 Посадка в автобус
Нічний переїзд до Македонії

26.09.2018 Прибуття на озеро Охрід. Час для фотопаузи 

Переїзд до Тірани
Екскурсія Тирана - Круя. Ми відправимось в мальовниче місто, що тісно пов'язане з ім'ям національного героя - Скандербега (або Георгій Кастріот). У ранньому дитинстві його продали турецькому султану, де, отримавши військову освіту, Георгій став одним з його найкращих генералів. Ми відвідаємо руїни родового маєтку Скандербега, яке було засноване в V столітті . Саме тут він підняв прапор повстання проти Османської імперії - червоний прапор з чорним двоголовим орлом, який став національним прапором країни. У замку зараз знаходиться музей, де можна ближче познайомитися з цим відомим родом Кастріоти і зрозуміти, як і чому саме ця особистість стала символом у боротьбі з Османською імперією. Поблизу с замку, в будинку албанської знаті XVII століття, Ви зможете отримати найбільш повне уявлення про албанському сімейний уклад, спосіб життя і національний побуті.
У вільний час радимо відвідати старий базар (XVI ст.), Де Ви можете придбати як сучасні вироби місцевих ремісників, так і предмети антикваріату. Атмосферу старовини доповнюють вулички, вимощені бруківкою.
Після обіду, познайомившись із середньовічним містом, ми відправимося в сучасну частину країни, столицю Тирани. Нашу екскурсію ми почнемо з центральної частини столиці - площі Скандербега, де відвідаємо Годинникову вежу XIX століття - символ міста; Мечеть Етхем-Бея, яка зіграла важливу роль у відродженні релігії Албанії, новий музей Bunk'Art 2, присвячений комуністичному минулому країни, а також зробимо прогулянку вздовж величних будівель державної влади, в сторону старого кварталу «Блок», що втілює комуністичне минуле країни.
Поселення в готель. Вечеря

27.09.2018 Сніданок. Виселення з готелю. 
Переїзд в Дуррес
. Вільний час.
Відпочинок на морі. Поселення в готель. Вечеря.

28.09.2018
Сніданок. Відпочинок на морі.
Вечеря.

30.09.2018
Сніданок. Переїзд до Саранди. Вільний час. Поселення в готель.
Вечеря.

01.10.2018
Сніданок. Вільний час в Саранді

02.10.2018
Сніданок. Виселення з готелю.

Пропонуємо екскурсію Бутринт і замок Лекурсі (за наявності вільного часу).
Сьогодні день для любителів історії та археології. Ми вирушимо досліджувати руїни стародавнього міста Бутринт, який знаходиться в 18 км на південь від Саранді. Історія міста проходить крізь різні періоди, що охоплюють 2500 років. Парк, що входить до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, є одним з найважливіших археологічних розкопок в країні, де були знайдені різні артефакти і споруди, що датуються від бронзового століття аж до XIX ст. До сих пір зберігся ряд великих пам'ятників, що включає міські стіни, баптистерій пізньої античності, велику базиліка, театр і венеціанські замки.

Прогулянка по парку дасть уявлення про те, наскільки значущий був це місто в минулі «дні слави» і яке вигідне у нього місце розташування - через канал видно і замок Алі - Паші.
По дорозі в готель ми зупинимося у замку Лекурсі, розташованого на вершині пагорба, з приголомшливим видом на Саранді, острів Корфу і Іонічне море. Раніше замок був військовим гарнізоном, побудованим турецькими солдатами в XVII в. для здійснення контролю всіх основних доріг, що перетинаються в Саранді. Замок складається з зміцнювальних стін, що утворюють квадрат, двох круглих веж і однієї прямокутної біля західної стіни.
Вільний час. Виїзд додому

03.10.2018
Проходження кордону.
Прибуття у Львів орієнтовно 23:00

Вартість туру – 300 євро

У вартість входить:

 • Проїзд автобусом по маршруту;
 • Супровід керівника групи;
 • Проживання в готелях 3* та 4*;
 • Харчування HB

У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:

 • Харчування що не передбачене програмою;
 • Вхідні квитки в туристичні об’єкти;
 • Відвідування «Болгарського села» - 10 євро/особа
 • Бутринт: вхід в парк – 5євро/особа
 • Круя: фортеця – 1 євро/особа; музей Сканденберга – 2 євро/особа;
 • Тирана: Мечеть Етхем Бей – 1 євро/особа; Bunk’Art 2 – 5 євро/особа