1. Для туристів
  2. Для агенств

/0342/ 777-388
/066/ 47-22-792

email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

/0342/ 78-43-19
/0342/ 78-42-62

/066/ 44-21-913
/068/ 300-91-22

Опис туру (8 днів )

 

День 1

Збір групи на з/д вокзалі м. Львів

Можлива підсадка на автобус: Івано-Франківськ, Коломиї, Чернівцях. Нічний переїзд по території Румунії та Болгарії.

 

День 2

Прибуття на курорт Сонячний Берег.

Сонячний Берег – один з найбільших морських курортів Болгарії та улюблене місце відпочинку туристів. Він розміщений у красивій затоці, що має форму півмісяця. А широкі піщані пляжі з пологим заходом в море , що відзначені «Голубим прапором» приваблюють все більше відпочиваючих з різних країн світу.
Поселення в готель *** після 14:00

Вільний час, відпочинок на морі.
Запрошуємо на екскурсію «Старий Несебр» (18 €) . Це маленький півострів, який можна пройти пішки всього за 1 годину. Старе місто занесене список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Багатьом будівлям вже багато років і вони пережили епохи, коли Несебр був колонією Греції , потім належав Римській Імперії, Другому Болгарському царству і був під контролем Османської імперії. Кожна з цих багатовікових епох залишила слід в історії Несебра.  Ну що, погуляємо… 

Повернення в готель. Ночівля


День 3

Сніданок. Вільний день на морі

Факультативна екскурсія «Джунглі, Камяний ліс і ще дещо…- Камчія і Стояче каміння» (35 €) .  В маленькій піщаній пустелі знаходиться дивовижне природне утворення - "кам'яний ліс". Різноманітні, химерних форм кам'яні колони з піщанику, виявлені тут в XIX ст. Це єдині в Європі скельні утворення такого роду.  Ви прогуляєтесь серед чудернацьких колон, що сягають висоти до 7 м і нагадують кам’яний ліс.  Кожна колона сьогодні має персональний порядковий номер і назву. Тут можна зустріти "Солдата", "Межа", "Сторожа". Крім окремо стоячих брил, є цілі комплекси, яким болгари також дали свої імена - "Вівтар", "Магічне коло". До речі, "Магічне коло" представляє собою округлу композицію з колон. У центрі височіє велика колона, яка дарує енергію тим, хто стає в центрі кола. Чи дійсно так чи це вигадки гідів, Ви не дізнаєтеся, не побувавши тут. Але один факт не дає спокою: в радіусі 1 м від "кола" всі електронні апарати перестають функціонувати.  

При поверненні пропонуємо шопінг  у одному з найбільших торгових центрів Варни «MallVarnа» або «Grand Mаll Varna» (трансфер 7€ за умови відвідування всієї групи).

Повернення в готель. Вільний час 

 

День 4

Ранній виїзд з готелю в Стамбул (50 євро) 
Прибуття в Стамбул , оглядова екскурсія «Класика Стамбулу»(входить у вартість туру) . Наше знайомство зі Стамбулом почнеться з площі Султанахмед, де ми побачимо знамениту на весь світ «Блакитну мечеть» з її 6-ть мінаретами, Айя Софію, що зараз стала мечеттю,  прогуляємось Іподромом, помилуємось Єгипетським обеліском та Змієподібною колоною. Після цього спустимось в Цистерну Базиліку – підземне водосховище Константинополя та дізнаємось про таємниці двох медуз, що лежать в дальньому кутку водосховища. 

Автобусна оглядова екскурсія «Стамбул на двох континентах»(30€).  Після пішохідної прогулянки пропонуємо продовжити знайомство зі Стамбулом з вікна комфортабельного автобуса. Ми побачимо всі цікаві місця європейської та азіатської частини Стамбула: Палац Долмабахче, стіни Константинополя, Галатську вежу,  проїдемось по відомому Босфорському мосту та піднімемось до найвищої точки Азіатської частини Стамбула – оглядового майданчика Чамлиджа. Також тут побачимо одну з найбільших мечетей світу – Чамлиджа. А на закінчення цієї екскурсії ми перепливемо Босфор на паромі і зможемо помилуватись дивовижним виглядом Дівочої вежі та зробити незабутні фото заходу сонця над Старим містом. 

 Факультативна екскурсія «Величне століття» (вартість 25 € + вхідні квитки) .Якщо ви хочете побувати в місцях пов'язаних з  серіалом «Величне століття – Роксолана» , ця екскурсія саме для вас! Ми починаємо з Палацу Ібрагіма Паші. По дорозі в Палац Топкапи ми зовні оглянемо Лазні Роксолани,  відвідаємо усипальницю Султана Селіма II, старшого сина Роксолани. Потім ми потрапимо  в Султанський Палац Топкапи, який був центром управління Османської імперії і резиденцією для 21 Султана. У цьому величезному комплексі ми оглянемо палацову скарбницю, зібрання священних реліквій, колекцію зброї, і палацові кухні з багатою колекцією форфорового посуду. Ми так само будемо прогулюватись коридорами таємничого гарему,  де жила Роксолана зі своєю дітьми і дізнаємося долю наложниці, сімейні таємниці Османської Династії. Після екскурсії по палацу Топкапи, ми відправимося в Мечеть Сулейманіє.. На кладовищі мечеті ми відвідаємо усипальниці Шехзаде Мехмеда і Рустема Паші (чоловік Принцеси Міхрімах). Ми завершимо нашу екскурсію відвідуванням яскравого самобутнього і галасливого базару – Єгипетського  Ринку. 

 Екскурсія Палац Долмабахче (вартість 15€+ вх.квиток) Палац Долмабахче, це другий султанський палац, який служив резиденцією для останніх Османських султанів. Палац вражає своєю розкішшю і помпезністю. Чудовий палацовий комплекс складається з безлічі розкішних кімнат і оточений прекрасним садом. Палац складається з 3-х частин – офіційної, тронної і гарему. Про багатство внутрішнього убрання свідчить той факт, що для меблювання і прикраси кімнат використано 14 т золота і 40 т срібла. У Долмабахче зібрана велика колекція картин художників різних країн, у тому числі більше 20 картин І.К. Айвазовського. 

Пропонуємо прогулянку на кораблі по вечірньому  Босфору з розважальною програмою та вечерею (Вартість - 45€ з безалкогольними напоями/55€  включає алкоголь ) (тривалість до 5  год).  Вечірній круїз по Босфорській  протоці на комфортабельній яхті. Ви побачите красу європейської та азіатської частин міста з палуби корабля. На борту вас чекає розважальна програма: ви побачите традиційні танці різних регіонів Туреччини, від дервішів до танцю живота. Для вас буде сервірована вечеря  і  за бажанням Ви зможете спробувати місцеві алкогольні напої. Веселощі триватимуть  до опівночі. Незабутні емоції гарантуємо  

Пізнє повернення до Сонячного Берега в готель. 

 

День 5

Сніданок . Вільний день на морі.

«Болгарське село» (30€) вечеря і шоу-програма познайомить вас з національними традиціями і побутом болгар, дасть можливість спробувати болгарські вина і страви, насолодитися мелодійними народними піснями і знаменитими нестинарскими танцями на вугіллі. Вважають, що нестінарство пов'язано з дохристиянськими язичницькими обрядами. Кульмінація обряду - танці босоніж на розжареному вугіллі.

Повернення в готель

 

День 6

Сніданок. Вільний день на морі.
Якщо ви з дитинства мріяли потрапити на корабель піратів і взяти участь у відважній битві, екскурсія "Піратська пригода"( 40€)  - відмінна можливість втілити мрію в життя! Проведіть день в компанії доброзичливих морських розбійників, станьте особистим гостем капітана корабля, дозвольте барвистому шоу розвернутися на ваших очах. А для дітей це буде незабутня подія, що запам’ятається на все життя.
Повернення в Сонячний Берег, вільний час.

 

День 7

Сніданок. Виселення з готелю до 12 год.

Вільний час на морі

Виїзд з Курорту Сонячний Берег.

Екскурсія «Балчик , мис Каліакра» ( 15 € ) . Ви відвідаєте Ботанічний сад в місті Балчику історичний мис Каліакра, де скелі золотисто-червоного кольору заввишки до 70м круто обриваються в море. Звідси можна побачити руїни фортечних споруд 14 століття до н.е. в поєднанні з чудовими морськими пейзажами. Мис знаменитий печерами, в яких знаходяться музей і ресторан, де ви зможете оцінити особливості національної кухні.

Нічний переїзд по території Болгарії та Румунії.

 

День 8

Проходження кордону.

Переїзд до Львова.

Можлива висадка: Чернівці, Коломия, Івано-Франківськ, Калуш, Стрий.

Вечірнє прибуття у Львів (орієнтовний час прибуття залежить від проходження кордону).

Опис туру (7 днів)

День 1

Збір групи на з/д вокзалі м. Львів

Можлива підсадка на автобус: Івано-Франківськ, Коломиї, Чернівцях. Нічний переїзд по території Румунії та Болгарії.

 

День 2

Прибуття на курорт Сонячний Берег.

Сонячний Берег – один з найбільших морських курортів Болгарії та улюблене місце відпочинку туристів. Він розміщений у красивій затоці , що має форму півмісяця. А широкі піщані пляжі з пологим заходом в море , що відзначені «Голубим прапором» приваблюють все більше відпочиваючих з різних країн світу.
Поселення в готель *** після 14:00

Вільний час, відпочинок на морі.
Запрошуємо на екскурсію «Старий Несебр» (18 €) . Це маленький півострів, який можна пройти пішки всього за 1 годину. Старе місто занесене список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Багатьом будівлям вже багато років і вони пережили епохи, коли Несебр був колонією Греції , потім належав Римській Імперії, Другому Болгарському царству і був під контролем Османської імперії. Кожна з цих багатовікових епох залишила слід в історії Несебра.  Ну що, погуляємо… 

Повернення в готель. Ночівля


День 3

Сніданок. Вільний день на морі

Факультативна екскурсія «Джунглі, Камяний ліс і ще дещо…- Камчія і Стояче каміння»(35 €) .  В маленькій піщаній пустелі знаходиться дивовижне природне утворення - "кам'яний ліс". Різноманітні, химерних форм кам'яні колони з піщанику, виявлені тут в XIX ст. Це єдині в Європі скельні утворення такого роду.  Ви прогуляєтесь серед чудернацьких колон, що сягають висоти до 7 м і нагадують кам’яний ліс.  Кожна колона сьогодні має персональний порядковий номер і назву. Тут можна зустріти "Солдата", "Межа", "Сторожа". Крім окремо стоячих брил, є цілі комплекси, яким болгари також дали свої імена - "Вівтар", "Магічне коло". До речі, "Магічне коло" представляє собою округлу композицію з колон. У центрі височіє велика колона, яка дарує енергію тим, хто стає в центрі кола. Чи дійсно так чи це вигадки гідів, Ви не дізнаєтеся, не побувавши тут. Але один факт не дає спокою: в радіусі 1 м від "кола" всі електронні апарати перестають функціонувати.  

При поверненні пропонуємо шопінг  у одному з найбільших торгових центрів Варни «MallVarnа» або «Grand Mаll Varna» (трансфер 7€ за умови відвідування всієї групи).

Повернення в готель. Вільний час 

 

День 4

Ранній виїзд з готелю в Стамбул (50 євро)  
Прибуття в Стамбул , оглядова екскурсія «Класика Стамбулу»(входить у вартість туру) . Наше знайомство зі Стамбулом почнеться з площі Султанахмед, де ми побачимо знамениту на весь світ «Блакитну мечеть» з її 6-ть мінаретами, Айя Софію, що зараз стала мечеттю,  прогуляємось Іподромом, помилуємось Єгипетським обеліском та Змієподібною колоною. Після цього спустимось в Цистерну Базиліку – підземне водосховище Константинополя та дізнаємось про таємниці двох медуз, що лежать в дальньому кутку водосховища. 

Автобусна оглядова екскурсія «Стамбул на двох континентах»(30€).  Після пішохідної прогулянки пропонуємо продовжити знайомство зі Стамбулом з вікна комфортабельного автобуса. Ми побачимо всі цікаві місця європейської та азіатської частини Стамбула: Палац Долмабахче, стіни Константинополя, Галатську вежу,  проїдемось по відомому Босфорському мосту та піднімемось до найвищої точки Азіатської частини Стамбула – оглядового майданчика Чамлиджа. Також тут побачимо одну з найбільших мечетей світу – Чамлиджа. А на закінчення цієї екскурсії ми перепливемо Босфор на паромі і зможемо помилуватись дивовижним виглядом Дівочої вежі та зробити незабутні фото заходу сонця над Старим містом. 

 Факультативна екскурсія «Величне століття» (вартість 25 € + вхідні квитки) .Якщо ви хочете побувати в місцях пов'язаних з  серіалом «Величне століття – Роксолана» , ця екскурсія саме для вас! Ми починаємо з Палацу Ібрагіма Паші. По дорозі в Палац Топкапи ми зовні оглянемо Лазні Роксолани,  відвідаємо усипальницю Султана Селіма II, старшого сина Роксолани. Потім ми потрапимо  в Султанський Палац Топкапи, який був центром управління Османської імперії і резиденцією для 21 Султана. У цьому величезному комплексі ми оглянемо палацову скарбницю, зібрання священних реліквій, колекцію зброї, і палацові кухні з багатою колекцією форфорового посуду. Ми так само будемо прогулюватись коридорами таємничого гарему,  де жила Роксолана зі своєю дітьми і дізнаємося долю наложниці, сімейні таємниці Османської Династії. Після екскурсії по палацу Топкапи, ми відправимося в Мечеть Сулейманіє.. На кладовищі мечеті ми відвідаємо усипальниці Шехзаде Мехмеда і Рустема Паші (чоловік Принцеси Міхрімах). Ми завершимо нашу екскурсію відвідуванням яскравого самобутнього і галасливого базару – Єгипетського  Ринку. 

Екскурсія Палац Долмабахче (вартість 15€+ вх.квиток) Палац Долмабахче, це другий султанський палац, який служив резиденцією для останніх Османських султанів. Палац вражає своєю розкішшю і помпезністю. Чудовий палацовий комплекс складається з безлічі розкішних кімнат і оточений прекрасним садом. Палац складається з 3-х частин – офіційної, тронної і гарему. Про багатство внутрішнього убрання свідчить той факт, що для меблювання і прикраси кімнат використано 14 т золота і 40 т срібла. У Долмабахче зібрана велика колекція картин художників різних країн, у тому числі більше 20 картин І.К. Айвазовського. 

Пропонуємо прогулянку на кораблі по вечірньому  Босфору з розважальною програмою та вечерею (Вартість - 45€ з безалкогольними напоями/55€  включає алкоголь ) (тривалість до 5  год).  Вечірній круїз по Босфорській  протоці на комфортабельній яхті. Ви побачите красу європейської та азіатської частин міста з палуби корабля. На борту вас чекає розважальна програма: ви побачите традиційні танці різних регіонів Туреччини, від дервішів до танцю живота. Для вас буде сервірована вечеря  і  за бажанням Ви зможете спробувати місцеві алкогольні напої. Веселощі триватимуть  до опівночі. Незабутні емоції гарантуємо  

Пізнє повернення до Сонячного Берега в готель. 

 

День 5

Сніданок . Вільний день на морі.
Якщо ви з дитинства мріяли потрапити на корабель піратів і взяти участь у відважній битві, екскурсія "Піратська пригода"( 40€)  - відмінна можливість втілити мрію в життя! Проведіть день в компанії доброзичливих морських розбійників, станьте особистим гостем капітана корабля, дозвольте барвистому шоу розвернутися на ваших очах. А для дітей це буде незабутня подія, що запам’ятається на все життя. 

Повернення в Сонячний Берег, вільний час.

Екскурсія «Болгарське село» (30€) вечеря і шоу-програма познайомить вас з національними традиціями і побутом болгар, дасть можливість спробувати болгарські вина і страви, насолодитися мелодійними народними піснями і знаменитими нестинарскими танцями на вугіллі. Вважають, що нестінарство пов'язано з дохристиянськими язичницькими обрядами. Кульмінація обряду - танці босоніж на розжареному вугіллі.

Повернення в готель

 

День 6

Сніданок. Виселення з готелю до 12 год.

Вільний час на морі 

Екскурсія «Балчик , мис Каліакра» (15 €). Ви відвідаєте Ботанічний сад в місті Балчику історичний мис Каліакра, де скелі золотисто-червоного кольору заввишки до 70м круто обриваються в море. Звідси можна побачити руїни фортечних споруд 14 століття до н.е. в поєднанні з чудовими морськими пейзажами. Мис знаменитий печерами, в яких знаходяться музей і ресторан, де ви зможете оцінити особливості національної кухні.

Виїзд з Болгарії

Нічний переїзд по території Болгарії та Румунії.

 

День 7

Проходження кордону.

Переїзд до Львова.

Можлива висадка: Чернівці, Коломия, Івано-Франківськ, Калуш, Стрий.

Вечірнє прибуття у Львів (орієнтовний час прибуття залежить від проходження кордону).

 

 

Фотогалерея

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  

Cтоимость тура

Вартість туру :

7 днів:  89    (без балкона , харчування сніданки)

              103  (з балконом , харчування сніданки)   

              125  (без балкона , харчування сніданки та вечері)   

              139  (з балкона , харчування сніданки та вечері)   

 

8 днів:  99    (без балкона , харчування сніданки)

              115  (з балконом , харчування сніданки)   

              144  (без балкона , харчування сніданки та вечері)   

              160  (з балкона , харчування сніданки та вечері)   

     

 

  

При бронюванні туру обов'язкова екскурсія "Старий Несебр" - 18 €

 

Вартість туру включає:

Проїзд по маршруту автобусом євро класу;

Проживання 4 або 5 ночей (відповідно до обраної програми) в готелі на базі сніданків або сніданків та вечерь;

5 або 6  насичених днів з екскурсійною програмою;

Послуги ліцензійного гіда;

Супровід керівника по маршруту.

 

Додатково оплачується:

Факультативні екскурсії;

Вхідні квитки ;

Проїзд в громадському транспорті;

Страхування, що покриває лікування COVID-19;

Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).

City tax - 1 €/доба (місцевий податок, оплачується в автобусі керівнику групи за вимоги готелю)

 

Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено!

Дати туру

8 днів :   24.06.2021 

 

7 днів :   27.06.2021 

Забронювати місце в автобусі

Для того щоб забронювати місце в автобусі, заповніть Google Форму.