1. Для туристів
  2. Для агенств

/0342/ 777-388
/066/ 44-21-913
/068/ 300-91-22

email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

/0342/ 78-43-19
/0342/ 777-388

/066/ 44-21-913
/068/ 300-91-22

Опис туру

" Духовними стежками Румунії "

 

Дати виїздів:

30.10   26.11    

17.12       

 

Тривалість туру - 1 день

Вартість туру складає  1400 грн/ 1350грн (діти до 5,99р)

 

В програмі можливі зміни з огляду на пандемію Covid-19 та проходження кордону

Вражаюча кількість церков, які можна знайти в Румунії, з їх прекрасними зовнішніми та внутрішніми фресками, через їх унікальність та художню цінність були додані до Списку всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. То ж і ми вирушаймо побачити на власні очі ці унікальні місця. 

Ранній виїзд з Івано-Франківська  через Коломию,  Чернівці

Проходження україно-рурунського  кордону. 

Переїзд до монастиря в с.Путна 

Перед Вами одна з найголовніших святинь  Румунії.   Монастир називають «Єрусалимом румунського народу» головним чином тому, що тут покояться останки святого воєводи Стефана Великого, найулюбленішого і шанованого румунського правителя, який вніс значний вклад в розвиток Румунії. Монастир Путна має давню історію. За 5 століть свого існування він не раз був розграбований, зруйнований, спалений, але кожен раз майстрам вдавалося повернути йому первинний вигляд.

Вирушаємо до монастиря Сучевіца.

Цей діючий православний монастир - один з восьми, включених до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Сучевіца була заснована в 1585-му році румунськими князями Єремією Мовілем і Симоном Мовілем. З боку монастир нагадує скоріше військовий форт, ніж культову будівлю - з усіх чотирьох сторін комплекс оточений потужними стінами, висотою в шість метрів і шириною три метри, а по кутах розташовані оборонні вежі. Парафіяльна церква Сучевіца прикрашена стародавнім розписом, характерним для багатьох церков цього регіону Румунії. Фрески покривають будівлю як всередині, так і зовні, ілюструючи найвідоміші сценки зі Старого та Нового заповітів.

Соляна шахта Качіка

Про цю шахту згадується в документах у XVIII столітті. У шахті є невелика каплиця, з кількома соляними скульптурами. Також тут розташувалось соляне озеро та  бальний зал, де шахтарі проводили бали і вечірки. А також тут знаходиться футбольне поле та спортивний майданчик  для тих, хто прибуває сюди на лікування, хворих на астму, або з захворюваннями органів дихання. Є також ігрові майданчики для дітей.

Монастир Воронець


Монастир Воронець - є діючим жіночим монастир, який включений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.  Він був заснований в 15 столітті, князем Стефаном Великим. Зовнішні та внутрішні стіни храму розписані стародавніми фресками. Розпис барвисто передає біблійні сюжети, уривки з притч. Незважаючи на давність завданих малюнків, фарби не втратили яскраві кольори, все зображення легко проглядаються, вражають своєю величчю.

Переїзд до Сучави, прогулянка містом та відвідання торгового центру Iulius Mall.

Повернення додому

Прибуття у Івано-Франківськ .

 

Вартість туру включає:

Проїзд по маршруту автобусом євро класу;

Супровід керівника по маршруту;

Екскурсії ззгідно програми туру.

 

Вартість туру не включає:

Вхідні квитки ;

Страхування яке включає COVID-19;

Харчування ;

Особисті витрати.

 

 

Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено!

Фотогалерея

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

 

Забронювати

Для того щоб забронювати місце в автобусі, заповніть Google Форму.