1. Для туристів
  2. Для агенств

/0342/ 777-388
/066/ 44-21-913
/068/ 300-91-22

email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

/0342/ 78-43-19
/0342/ 777-388

/066/ 44-21-913
/068/ 300-91-22

Застигла в камені історія століть

 

1 день:

Виїзд з Івано-Франківська. Переїзд до с. Чинадієво. Огляд палацу графа Шенборна.

    Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців країни, наче у казку запрошує Вас мисливський палац графів Шенборнів (1890р.). Він дивиться на Вас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати. Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами.

Огляд замку Сент-Міклош.

    Посеред старовинного містечка Сент-Міклош розташований похмурий середньовічний замок барона Перені (XIV ст.), з цікавим інтер’єром, потаємним ходом та спальнею мужньої Ілони Зріні, в якій вона зустрічалася з графом Імре Текелі, через це його ще називають «Замок кохання». Врятував споруду художник Йосиф Бартош, який взяв її концесію.

Переїзд до Мукачева. Огляд замку «Паланок»

   Звідки б Ви не наближалися до Мукачево, за десятки кілометрів, на одинокій гостроверхій сопці, як магніт, Вас притягує овіяний легендами і бойовою славою мукачівський замок “Паланок” (XIV ст.). Цей визначний воєнно-архітектурний пам'ятник середньовіччя був збудований для охорони і контролю торгових і військових шляхів. Деякі джерела стверджують, що вже в ІХ-Х ст. на горі було невелике укріплення, збудоване для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами. Спорудив замок руський князь Федір Корятович і перетворив його у свою резиденцію. Замкові стіни пам’ятають свою захисницю Ілону Зріні, що проявила дива мужності та героїзму при обороні замку.

Поселення в готель. Вільний час.

 

2 день

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд до селища Середнє. Огляд руїн замку тамплієрів.

   Тут збереглися руїни замку тамплієрів (ХІІІ ст.), найсильнішого католицького ордену, це єдина фортеця в Закарпатті з елементами романського стилю. З XVII ст. Середнє славилося на всю Європу своїми винами, недарма Петро І так засмакував місцеве вино, що купив собі частину виноградників.

Відвідання винних підвалів з дегустацією вина та сиру.

Переїзд до села Невицьке. Відвідання руїн Невицького замку.

     Посеред лісу над мальовничою долиною річки Уж височіють руїни славного колись на все Закарпаття Невицького замку (ХІV ст.), який служив колись укриттям для жінок і дівчат, він ще й досі вражає своєю величчю і розмірами.

Переїзд до Ужгорода.Відвідання Ужгородського замку.

     Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогуляйтеся історичною вулицею міста - Корзо, обов’язково огляньте найвідоміший храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), огляньте один з найстаріших в Україні замок (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та обов’язково завітайте в культову корчму “Деца у нотаря”. 

Повернення додому.

 

Вартість туру

Кількість осіб

950 грн

15

820грн

25

740грн

45

 

 

У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: харчування, вхідні квитки в туристичні об’єкти, дегустація вин.

Вартість вхідних квитків:

- Дегустація вин: 42 грн, екскурсія без споживання вина – 18 грн;

- замок Сент-Міклош –

- Мукачівський замок Паланок –

- замок графа Шенборна –

- Ужгородський замок -