1. Для туристів
  2. Для агенств

/0342/ 777-388
/066/ 44-21-913
/068/ 300-91-22

email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

/0342/ 78-43-19
/0342/ 777-388

/066/ 44-21-913
/068/ 300-91-22

Золоте кільце Прикарпаття

 

 

1 день

Зустріч групи в Івано-Франківську. Пішохідна екскурсія по місту

   Івано-Франківськ - європейське місто, яке є одним з відомих економічних, культурних та архітектурних центрів Західної України. В Івано-Франківську є вишукані зразки барокко, що зачаровують своєю особливістю. А європейська історія Івано-Франківська почалась з Станіславівської фортеці, що була зведена польським магнатом Андреєм Потоцьким і названа на честь сина Станіслава - Станіславів. Ця історія мало не завершилась знаменитою «мармолядовою пожежею» в 1868 році. Тоді через недогляд господині , що готувала на вогні мармелад , згоріло ледь не ціле місто. У 1962 році місто Станіславів було перейменовано на Івано-Франківськ.

   Переїзд до Яремче. Відомий кліматичний курорт, що розташований між живописними горами в мальовничій долині річки Прут. Тисячі людей заворожують щороку каскадний водоспад Яремчанський Гук та дерев’яний ресторан «Гуцульщина», а також нікого не залишить байдужими сувенірний ринок, де продаються вироби місцевих майстрів.

 Поселення в готель. Екскурсія до Скель Довбуша. Скелі Довбуша є неповторним витвором природи. Це місце здавна стало справжньою туристичною «меккою» для любителів мандрівок.

Повернення в готель. Вільний час.

 

2 день

Сніданок.  Переїзд до Верховини, колишнє Жаб’є, на річці Чорний Черемош, центр одного з найцікавіших районів України, гостинно запрошує на екскурсію в  хату-музей кінофільму “Тіні забутих предків”. По дорозі відвідаєте типову гуцульську хату-гражду в Криворівні, що практично повністю відтворена, а деякі елементи побуту і повністю збережені до наших днів.

    Переїзд до м. Косів. Оглядова екскурсія по містечку, знайомство з виробами місцевих народних майстрів з кераміки, експозиція виробів з дерева, по виготовленню коштовної зброї та інших унікальних виробів з металу. Майстер клас по кераміці, де зможете навчитися виготовляти керамічні вироби своїми руками.

   Виїзд до Коломиї. Місто коломийок, одне з найгарніших міст Галичини, з чудовою забудовою центральної частини міста. Обов’язково слід відвідати візитівку Коломиї - унікальний і єдиний в світі Музей писанкового розпису, знаного також як “Музей Писанки”, він знаходиться в найбільшому яйці в світі (13,5 м) і має експозицію з 12 000 експонатів.

Повернення до Івано-Франківська. Виїзд додому

  

ПРОХАННЯ ПРИ БРОНЮВАННІ УТОЧНЮВАТИ ЦІНИ!

 

У вартість входить:

* транспортні перевезення по маршруту;

* супровід екскурсовода;

* проживання в комфортабельних номерах

* страховка

* сніданок

 

У вартість НЕ ВХОДИТЬ:

* вхідні квитки по маршруту;

* обіди, вечері

* особисті витрати