1. Для туристів
  2. Для агенств

/0342/ 777-388
/066/ 44-21-913
/068/ 300-91-22

email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

/0342/ 78-43-19
/0342/ 777-388

/066/ 44-21-913
/068/ 300-91-22

Карпатські витребеньки

 ДЕНЬ І. Зустріч групи в Львові представником фірми «КЕЙ».

 Сніданок. 

 Екскурсія по місту Львів. Ви пройдетесь місцями по яких ходили ноги чи не усіх королів Польщі та імператорів Австрії. У Львові виступав маестро Паганіні. Тут був граф Каліостро та Джакомо Казанова.

 Маршрут екскурсії проходить по вулицях середньовічного міста, славнозвісній площі Ринок, центральних проспектах Львова, усі найвідоміші і найгарніші пам’ятки архітектури будуть побачені Вами. Переїзд до м. Долина. Поселення в готель.

 Екскурсія до Скель Довбуша в с.Бубнище 

 Унікальний скельний комплекс названий на честь легендарного опришка Олекси Довбуша. Це неповторне за своїми формами і розташуванням нагромадження гігантських скель, каменів, що нагадують дивовижні істоти, порізаний глибокими, завжди темними ущелинами, ямами, потаємними ходами та стежками. 

Зі скелями пов'язано чимало легенд, заснованих на реальних подіях або романтично-казкових уявленнях наших предків, які дійшли до наших днів.

 Повернення в готель. Вільний час

ДЕНЬ ІІ. Сніданок, виселення з готелю.

 Переїзд в с.Вигода. Екскурсія «Карпатський трамвай» - проходить по лісовій вузькоколійної залізниці повз джерела «Нафтусиної води» і «Дзюркач», водоспади р.Мізунка, види на вершини Люта і Лисиця, місця боїв під час Першої і Другої світової воєн і т.д. ...

 Переїзд в м. Ужгород

 Поселення в готель.

 Екскурсія по вечірньому Ужгороду. Запрошуємо на побачення з найзахіднішим і старовинним містом України - містом Ужгородом. За 1100 років свого існування місто неодноразово руйнувався і відроджувався знову.

 Вільний час.

ДЕНЬ ІІІ. Сніданок, виїзд з готелю.

 Переїзд до м. Мукачево. Екскурсійна програма в замок Паланок - пам'ятка культурної та архітектурно-оборонного мистецтва. У замку знаходяться: історичний музей, картинна галерея, унікальна колекція ікон.

 Далі екскурсія продовжується в мисливському замку графа Шенборна. Він знаходиться в 17 км від Мукачева. Замок Шенборнів побудований в романтичному стилі, поєднуючи романські та готичні стилі. Оригінальності палацу додає те, що в ньому є 365 вікон (кількість днів у році), 52 кімнати (кількість тижнів), 12 (місяців) входів. Поблизу замку знаходиться озеро, колись мало обриси берегів у вигляді Австро-Угорської імперії, а також затишний парк в якому можна побачити екзотичні рослини привезені з усього світу.

 Повернення додому.

 

Стоимость  тура

Количество человек

1480 грн

15

1310 грн

26

1220 грн

40

 

ПРОХАННЯ ПРИ БРОНЮВАННІ УТОЧНЮВАТИ ЦІНИ! 

 

ВКЛЮЧЕНО – проїзд автобусом, супровід екскурсовода, проживання в комфортабельних 2- и 3-місних номерах, сніданки, страховка.

НЕ ВКЛЮЧЕНО – обіди, вечері, вхідні квитки в замки, музеї, катання на «Карпатському Трамвайчику» (дорослі – 50грн./ос., діти–40 грн/ос.), особисті витрати.