1. Для туристів
  2. Для агенств

/0342/ 777-388
/066/ 44-21-913
/068/ 300-91-22

email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

/0342/ 78-43-19
/0342/ 777-388

/066/ 44-21-913
/068/ 300-91-22

Княжими стежками

1 день.

Приїзд групи в Івано-Франківськ.

Поселення в готель.

Пішохідна екскурсія по місту Івано-Франківськ

   Під час екскурсії побачите величну ратушу, площу Ринок, Вічевий майдан, родинну усипальницю магнатів Потоцьких, Кафедральний собор, Вірменську церкву та багато  інших визначних памяток Івано-Франківська. Почуєте захоплюючу історію міста, що мало не закінчилось «мармулядовою пожежею». Тоді через недогляд господині , що готувала на вогні мармелад , згоріло ледь не ціле місто..

Вільний час.   Ми пропонуємо відвідати «Льодову арену» або аквапарк «Цунамі».

Повернення в готель.

2 день.

Сніданок

Екскурсія «Княжий Галич ».  Під час екскурсії відвідаєте с.Крилос та м.Галич.

Крилос. Це центральна частина княжого Галича, столиці Галицько-Волинського князівства, яке дало назву Галичині та галичанам та зараз належить до Національного-історичного заповідника “Давній Галич”. З княжих часів залишилися могутні вали та фундаменти Успенського храму (1157р.), також варто оглянути Василівську каплицю (1500р.), Митрополичі палати (XVIII ст.), церкву Успіння Пресвятої Богородиці (XVI ст.), Княжу криницю з цілющою водою та Музей архітектури і побуту Прикарпаття.

Галич. На місці сучасного Галича в княжу добу знаходився торговий порт, а зараз місто зустрічає нас церквою Різдва (XIII-XVІ ст.), Старостинським замком (XIV ст.) та караїмським кладовищем (XVIII ст.). В цьому місті був написаний Галицько-Волинський літопис (ХІІІ ст.) та одна з найдавніших пам’яток староукраїнської писемності Русі-України - Галицьке Євангеліє (XIV ст.).

Обід на природі (пікнік)(за додаткову плату)

Відвідання Галицького національно природного парку, де зможете побачити дикого вовка, лисицю, дикого кота, фазанів, павича, оленя та багато інших рідкісних та зникаючих тваринок.

Повернення до Івано-Франківська.

 

3 день.

Сніданок.

Екскурсія «Скелі Довбуша і Гошівський монастир»

Скелі Довбуша в с.Бубнище. Велетенські каменюки, заввишки 20-30 м здіймаються прямо посеред лісу. За легендою, славнозвісний Олекса Довбуш та його опришки переховувались тут від ворогів і саме в одній з цих скель захований скарб Олекси Довбуша.

 Гошів. Серед мальовничих Карпатських гір знаходиться василіанських монастир з чудотворною іконою Матері Божої. З цією іконою пов’язані реальні історії зцілення людей. Це давнє паломницьке місце, де завжди багато прочан. Тут також можна попити цілющої води.

Повернення до івано-Франківська

Виселення з готелю. Виїзд додому.

 

ВАРТІСТЬ ТУРУ:

Група 15 осіб – 1170 грн/особа

Група 25 осіб – 950 грн/особа

Група 40 осіб – 900 грн/особа

 

ПРОХАННЯ ПРИ БРОНЮВАННІ УТОЧНЮВАТИ ЦІНИ

 

В вартість туру входить: проїзд комфортабельним автобусом по програмі, супровід екскурсовода, проживання в 2- та 3-місних номерах, харчування згідно програми, страхівка.

В вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:  вхідні квитки на екскурсійні об’єкти, відвідання аквапарку або «Льодової арени», особисті витрати, обіди , вечері, пікнік на природі.