1. Для туристів
  2. Для агенств

/0342/ 777-388
/066/ 44-21-913
/068/ 300-91-22

email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

/0342/ 78-43-19
/0342/ 777-388

/066/ 44-21-913
/068/ 300-91-22

Мальовниче Прикарпаття

prikarp4.jpg prikarp5.jpg prikarp6.jpg

      1 день

      Приїзд групи в Івано-Франківськ. Зустріч групи представником туроператора «КЕЙ».
      Пішохідна екскурсія по місту. Івано-Франківськ - європейське місто, яке є одним з відомих економічних, культурних та архітектурних центрів Західної України. В Івано-Франківську є вишукані зразки барокко, що зачаровують своєю особливістю. А європейська історія Івано-Франківська почалась з Станіславівської фортеці, що була зведена польським магнатом Андреєм Потоцьким і названа на честь сина Станіслава - Станіславів. Ця історія мало не завершилась знаменитою «мармолядовою пожежею» в 1868 році. Тоді через недогляд господині , що готувала на вогні мармелад , згоріло ледь не ціле місто. У 1962 році місто Станіславів було перейменовано на Івано-Франківськ.
      Обід (за додаткову плату)
      Переїзд до с.Манява. Екскурсія «Манявський Скит і Манявський водоспад»
      Під час екскурсії Ви зможуте побачити Манявський скит – чоловічий монастир і прогулятись до Блаженного каменю, який виконує бажання; сфотографуватись біля Манявського водоспаду , який вважають найкрасивішим в Карпатах.
      Переїзд до Яремче. Поселення в готель . Вільний час.

      2 день

      Сніданок . Виселення з готелю. Оглядова екскурсія по Яремче.
      Яремче - відомий кліматичний курорт, що розташований між живописними горами в мальовничій долині річки Прут. Тисячі людей заворожують щороку каскадний водоспад Яремчанський Гук та дерев’яний ресторан «Гуцульщина», а також нікого не залишить байдужими сувенірний ринок, де продаються вироби місцевих майстрів.
      Екскурсія до Скель Довбуша. Скелі Довбуша є неповторним витвором природи. Це місце здавна стало справжньою туристичною «меккою» для любителів мандрівок.
      Переїзд до Буковелю. На Вас чекає незабутнє катання на канатно-крісельній дорозі, з якої відкриваються чудові краєвиди на Чорногірський хребет, зокрема Петрос і Говерлу.
      Повернення до Івано-Франківська. Виїзд додому

 

* Прохання при бронюванні уточнювати ціни. 

В вартість туру входить: проїзд автобусом по маршруту, супровід гіда-екскурсовода, страхівка, харчування згідно програми.

В вартість туру не входить: особисті витрати.

Вхідні квитки в екскурсійні обєкти:
Стежка Довбуша – 10 грн/особа
Катання на канатно-крісельній дорозі – 110 грн/особа