1. Для туристів
 2. Для агенств

/0342/ 777-388
/066/ 47-22-792

email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

/0342/ 78-43-19
/0342/ 78-42-62

/066/ 44-21-913
/068/ 300-91-22

«В гості до Миколая»

c_342_171_16777215_00_images_articles_ukraine_excursions_stnick4.jpg c_333_172_16777215_00_images_articles_ukraine_excursions_stnick5.jpg

       Діти завжди чекають свята. Вони ще такі маленькі і чисті, що вірять у казку — добру, щиру і з гарним закінченням. Організуйте для дітей казкову подорож до Святого Миколая! Ми пропонуємо вам не чекати день Святого Миколая та візиту найулюбленішого героя малечі, а разом із дітьми самим вирушати до нього в гості!

      Впевнені, такий тур вихідного дня запам'ятається надовго! Тож готуйте листа Святому Миколаю - скоро зможете вручити йому особисто.

      Програма екскурсії:

 • Приїзд групи до Івано-Франківська. Зустріч групи представником туроператора «КЕЙ».
 • Екскурсія по Івано-Франківську - «Ідеальне місто Ренесансу». Гарне, неповторне, трішки загадкове та по королівському вільне місто, одне з небагатьох, де в майже незмінному вигляді збереглося минуле. Центр Івано-Франківська прикрашають ратуша з позолоченим куполом, сусідня площа Ринок, єзуїтський костел у стилі бароко, вірменська церква, діюча синагога та старі будинки, у більшості схожі на іграшкові замки. 
 • Обід (за додаткову плату) в традиційній галицькій ресторації 
 • Поселення в готель. 
 • Пропонуємо відвідати «Льодову арену», де зможете покататись на ковзанах або аквапарк «Цунамі» (за додаткову плату). 
 • Вільний час. Повернення в готель . Вечеря

      2 день

 • Сніданок , виселення з готелю. 
 • Переїзд до Коломиї. Відвідання «Музею Писанки».
  Споруда виконана у формі 13-метрового яйця-писанки, стала своєрідною візитівкою міста. Музей писанкового розпису – єдиний такий заклад у світі. Тут зібрана найбільша колекція писанок в світі. Вона налічує більше 12 000 екземплярів. Зібрані вони на Гуцульщині, Покутті, Тернопільській, Львівській, Вінницькій та ін.. областях, а також з Польщі, Чехії, Швеції, США, Канади, Пакистану та Індії. Деякі експонати були виготовлені ще на рубежі 19-20 століть Обід (за додаткову плату)
 • Переїзд до с.Пістинь. Завітаємо в Маєток Святого Миколая. 
  Огляд казкової Садиби розпочнеться з робочої кімнати Святого Миколая, потім дітки відвідають кімнату-музей новорічно-різдвяної іграшки, кімнату-музей природи, де ознайомляться з рослинним і тваринним світом мальовничих Карпат. Після цього завітають в кімнату відпочинку. Тут дітки мають доторкнутися до подушок Святого Миколая та загадати бажання - це гарантія того, що воно обов'язково збудеться.
  А по закінченню екскурсії малеча зможе кинути свої листи в чарівну скриньку, а також отримати подарунки від самого Святого Миколая.
 • Повернення до Івано-Франківська. Виїзд додому.

 

В вартість туру входить: проїзд комфортабельним автобусом, екскурсійне обслуговування, проживання в комфортабельних, 2 та 3-місних номерах, харчування: сніданок, страховка.

В вартість туру не входить: особисті витрати, вхідні квитки в Маєток Святого Миколая – 5 грн/ос., «Музей писанки» - 15 грн/ос., подарунок для малечі від Святого Миколая (орієнтовна вартість 60 грн).