1. Для туристів
  2. Для агенств

/0342/ 777-388
/066/ 44-21-913
/068/ 300-91-22

email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

/0342/ 78-43-19
/0342/ 777-388

/066/ 44-21-913
/068/ 300-91-22

Золоте кільце Прикарпаття

c_340_170_16777215_00_images_articles_ukraine_excursions_zol_kil1.jpg c_340_170_16777215_00_images_articles_ukraine_excursions_zol_kil3.jpg

Під час екскурсійного туру ви ознайомитесь з культурою жителів Карпат - гуцулів , їх традиціями, національними розвагами, гуцульською кухнею, а також побачите водоспади, річки, карпатські пейзажі що заворожують та багато іншого.

      1 день      

Приїзд туристів в Івано-Франківськ.
Зустріч туристів представником туроператора «КЕЙ».
На Вас чекає оглядова екскурсія по місту Івано-Франківськ.
Під час екскурсії побачите величну ратушу, площу Ринок, Вічевий майдан, родинну усипальницю магнатів Потоцьких, Кафедральний собор, Вірменську церкву та багато інших визначних пам’яток Івано-Франківська. Почуєте захоплюючу історію міста, що мало не закінчилось «мармулядовою пожежею». Тоді через недогляд господині , що готувала на вогні мармелад , згоріло ледь не ціле місто.
Переїзд та поселення в готель в перлині туристичного краю – м. Яремче. Екскурсія по Стежці Довбуша(за хороших погодніх умов). Скелі Довбуша є неповторним витвором природи. Це місце здавна стало справжньою туристичною «меккою» для любителів мандрівок. За легендою славний опришок Олекса Довбуш заховав тут свої скарби.
Після прогулянки Стежкою Довбуша, зможете помилуватися живописним водоспадом Пробій , а також нікого не залишить байдужими сувенірний ринок, де продаються вироби місцевих майстрів.
Вечеря(за дод.плату). Вільний час.

      2 день

Сніданок. Виселення з готелю.
На Вас чекає захоплююча екскурсія по «Золотому кільцю Прикарпаття».
Переїзд до міста Коломиї - міста коломийок, одне з найгарніших міст Галичини, з чудовою старовинною забудовою центральної частини міста. Обов’язково слід відвідати візитівку Коломиї - унікальний і єдиний в світі Музей писанкового розпису, знаного також як “Музей писанки”, він знаходиться в найбільшому яйці в світі (13,5 м) і має експозицію з 12 000 експонатів.
Відвідання музею «Гуцульщини і Покуття ім..Кобринського», де зможете взяти участь у майстер класі по виготовленню сирних коників.
Майстер-клас виготовлення гуцульських сирних коників - окремий різновид народного ремесла Гуцульщини. В давнину жодне весілля, хрестини не обходилися без сирних коників і калачиків. Це-символ любові, доброти, віри та добробуту на Гуцульщині.
Переїзд до Косова. Відвідання гуцульського базару, де продаються вироби місцевих майстрів.
По дорозі до Верховини, побачимо хату-гражду – типове житло гуцулів, що збереглось з XIX ст.. та відвідаємо Музей Гуцульської магії. Тут Ви почуєте захоплюючі розповіді про способи боротьби з духами, що населяють гори, ліси, річки та озера, а також про магічні знаки та предмети і про людей з надприродними властивостями.
Повернення в готель. Вечеря(за дод.плату).

  3 день

Сніданок. Виселення з готелю.
Буковель. Ви побачите гірськолижний курорт № 1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта.
Вільний час.
Переїзд до с.Татарів. Ми відвідаємо ще одну візитівку Карпат – водоспад Гук Женецький, що вважається одним з найкрасивіших в Карпатах.
Переїзд до Івано-Франківська.
Прощання на вокзалі. Виїзд додому.

  

Вартість туру:

Група 15+1 1500 грн/особа
Група 28+1 1300 грн/особа
Група 45+1 950 грн/особа

* Прохання при бронюванні уточнювати ціни. 

В вартість туру входить: проїзд автобусом по маршруту, супровід екскурсовода, страхування, харчування згідно програми.

В вартість туру не входить: вхідні квитки в екскурсійні обєкти, майстер клас по виготовленню сирних коників, обіди, катання на канатно-крісельній дорозі, особисті витрати.