1. Для туристів
  2. Для агенств

/0342/ 777-388
/066/ 44-21-913
/068/ 300-91-22

email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

/0342/ 78-43-19
/0342/ 777-388

/066/ 44-21-913
/068/ 300-91-22

Львів

Опис

Львів - місто в Західній Україні, заснований у 13 ст. князем Дaніілoм Галицьким. Наскільки століть тому Львів був столицею Галицького князівства, а в літописах він вперше був згаданий у 1256 р.

Готелі Львова

Незважаючи на свою довгу історію, місто зуміло зберегти безліч будівель, побудованих майже відразу після його заснування, тут досі можна знайти і старі будинки, і храми, і затишні вузькі вулички. Деякі заможні жителі в 16-17 ст. запрошували талановитих архітекторів з усієї Європи, які зробили зовнішній вигляд Львова воістину неповторним.

Транспорт

Основним громадським транспортом у Львові є трамваї, тролейбуси та маршрутне таксі, автобуси в місті також є, але використовуються дещо рідше. Всього у Львові 11 трамвайних і 12 тролейбусних маршрутів, які охоплюють все місто.

Ресторани Львова

У центрі Львова можна знайти затишний ресторан з відмінною національною кухнею на будь-який смак. Наприклад, варто зайти в ресторан «Пузата Хата», оформлений в стилі середньовічного замку, в якому оригінальні інтер'єри і різноманітність страв поєднуються з досить демократичними цінами в меню.

Ресторан «Криївка» виглядає як конспіративна квартира української повстанської армії з підземним бункером, стіни обклеєні карикатурними листівками, всі приміщення висвітлені гасовими лампами, замість стільців - табурети, а всі замовлені страви подають в металевих мисках - але не варто турбуватися - подібний антураж ніяк не позначився на якості. Крім того, ресторан не так просто знайти, краще уточнити у перехожих, а для того, щоб увійти, потрібно буде вимовити пароль (який вам напевно також скажуть ті, у кого ви будете дізнаватися дорогу) і випити стопку медовухи.

Також заслуговує на увагу кондитерська «Цукерня», що продовжує старовинні львівські кондитерські традиції, і перший у Львові ресторан-пивоварню «Кумпель».

Розваги, екскурсії та пам'ятки Львова

Більше половини архітектурних пам'яток України знаходяться саме у Львові. Фактично, весь історичний центр Львова - одна велика визначна пам'ятка, ви отримаєте масу задоволення, просто прогулявшись по ньому.

Особливу ж увагу варто звернути на Оперний театр, розташований на Центральному проспекті. Ця будівля відомо своєю красою не тільки на території України, але і в Європі, а його зображення можна побачити на двадцятигривневі банкноті.

Крім того, неодмінно варто заглянути на площу Ринок, засновану в 14 в. Головною визначною пам'яткою, безсумнівно, є ратуша, вперше побудована також у 14 ст., Але після цього неодноразово перебудовувалася - той варіант, який ви можете побачити зараз, відноситься до першої половини 19 ст.

Одними з найкрасивіших будівель міста вважаються три церкви - греко-католицький собор Св. Юра, Латинський кафедральний собор і Домініканський собор. Величезною популярністю серед туристів, що відвідують Львів, користується парк «Високий Замок», з якого відкривається прекрасна панорама всього міста. Раніше на місці парку дійсно розташовувався замок, проте до нашого часу збереглася тільки частина оборонної стіни. Якщо у вас достатньо часу, відвідайте також старовинні замки Львівської підкови, розташовані недалеко від міста.

Фото

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1