В гості до бойків
1 день.
Приїзд групи в Івано-Франкіськ. Зустріч представником туроператора «КЕЙ» .
Пішохідна екскурсія містом
Івано-Франківськ - європейське місто, яке є одним з відомих економічних, культурних та архітектурних центрів Західної України. В Івано-Франківську є вишукані зразки барокко, що зачаровують своєю особливістю. А європейська історія Івано-Франківська почалась з Станіславівської фортеці, що була зведена польським магнатом Андреєм Потоцьким і названа на честь сина Станіслава - Станіславів. Ця історія мало не завершилась знаменитою «мармолядовою пожежею» в 1868 році. Тоді через недогляд господині , що готувала на вогні мармелад , згоріло ледь не ціле місто. У 1962 році місто Станіславів було перейменовано на Івано-Франківськ.
Вільний час
Переїзд до с.Вигода. Поселення в готель або приватні садиби бойків.
Вечеря.
2 день.
Сніданок.
Катання на «Карпатському трамвайчику»
Всіх романтиків і шанувальників гір гостинно кличе до себе вузькоколійна залізниця, яка почала будуватися для транспортування лісу в ХІХ ст.. Чотиригодинна подорож на «Карпатському трамвайчику» проходить надзвичайно мальовничим маршрутом по найгарніших та найекологічніших місцях Карпат. Ви зможете милуватися чарівною природою: горами, річками Мізункою та Свічею, Мізуньськими водоспадами, вгамувати спрагу водою з гірських джерел, скуштувати чай з карпатських трав. Повернувшись додому, Вам ще довго ввижатимуться карпатські краєвиди та долинатиме пісня стрімких потоків із кришталевою водою. Незабутні враження Вам гарантовані.
Медоварня «Чорна бджола»
У Вигоді існує дуже незвичайний, але приємний, корисний та пізнавальний музей - медоварня Чорна бджола. Приміщення облаштовано у стародавніх традиціях, але є абсолютно комфортним для відвідувачів. Екскурсія передбачає знайомство з стародавнім мистецтвом добування меду, медоварінням, давнішніми та сучасними пристроями, історією та цікавими байками, дегустацію питного меду, трав’яного чаю та ще багато цікавого.
«Музей лісу»
Екскурсії, що проходять в музеї, - це нестандартні та цікаві історії, інтерактивні та пізнавальні розваги, незвичайні методи вивчення природних явищ. Під час них діти та дорослі можуть ознайомитися із такими фактами і реаліями навколишнього середовища, що їх неможливо побачити неозброєним оком. Майже всі об’єкти музеї розраховані на те, що їх можна торкатися, взаємодіяти з ними, використовувати у пізнавальних цілях.
Внутрішнє приміщення нагадує справжній ліс із запахами дерев, співом птахів, і навіть плазмові екрани здаються частиною природи. Навіть місцеві інформаційні стенди тут виявляються цікавою грою.
Повернення до готелю, поселення.
Вечеря.
Вільний час.
3 день.
Сніданок, виселення з готелю. Екскурсія «Скелі Довбуша»
Мальовничі “Скелі Довбуша”, що здіймаються посеред букового лісу в Карпатах, зачарують вас своєю величчю та загадковістю. Існує теорія, що в часи Київської Русі скелі використовувалися як військові украплення. Пізніше, тут переховувався найвідоміший опришківський ватажок Олекса Довбуш і заховав свої скарби. Спробуємо їх віднайти? Окрім того довкола скель є чудова природа, а з висоти скель відкриваються чудові панорами гірських хребтів.
Неймовірні фото гарантовані.
Відвідання Гошівського монастиря, що відоме по всій Україні відпустове місце завдяки чудотворній іконі Божої Матері (1737р.), яка знаходиться в церкві Преображення (1842р.) Василіянського монастиря заснованого в 1570 р. на Ясній Горі в Карпатах. Прогулянка територією монастиря і відвідання Преображенської церкви залишать Вам приємні спогади.
Переїзд до Івано-Франківська.
Вечеря.
Вільний час.
Повернення додому.
Вартість туру:
Група 17+3 – 1500 грн/особа
В вартість туру входить: проїзд автобусом по маршруту, супровід гіда-екскурсовода, проживання в 3- та 4-місних номерах, харчування згідно програми,страхівка.
В вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:вхідні квитки , які передбачені програмою, особисті витрати.
Вартість вхідних квитків:
«Центр спадщини Вигодської вузькоколійки»: діти -35 грн, дорослі – 60грн
Катання на «Карпатському трамвайчику» - 150 грн/особа
Медоварня «Чорна бджола» - 25 грн (дегустація 3 видів питних медів)