1. Для туристів
  2. Для агенств

/0342/ 777-388
/066/ 44-21-913
/068/ 300-91-22

email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

/0342/ 78-43-19
/0342/ 777-388

/066/ 44-21-913
/068/ 300-91-22

Івана Купала у мальовничих Карпатах

Пропонуємо Вам зустріти ніч на Івана Купала за українськими традиціями!

Адже Івана Купала — одне з найулюбленіших свят в українців. За народним повір’ям, цього дня "сонце сходить, грає", трави й квіти набирають найбільшої лікувальної сили, опівночі розквітає папороть. ...

Запрошуємо гостей прийняти участь у веселих конкурсах і різноманітних народних забавах. Роздинкою святкової програми є купальські ватри. Розкладання багаття — символ вогню небесного й земного. В давнину перестрибували через багаття для того, щоб пройти обряд очищення вогнем. Такий вогонь наділяв людей здоров’ям, силою, запобігав усьому злому, зокрема, чарам. Молодь може перестрибувати через вогнище парами, взявшись за руки й загадувати: руки не розійдуться — хлопець і дівчина поберуться.

А ще дівчата плетимуть вінки та ворожитимуть на них. Кожна дівчина пускатиме свій вінок на воду та побачить: куди попливе, туди й заміж вийде, проте, якщо потоне — це віщувало розлуку з милим. Часто хлопці намагаються зловити вінки дівчат. Пари зазделегіть домовляються про те, яким буде вінок. Кожна дівчина плете його так, щоб можна було впізнати: вплітали яскраву стрічку, або велику квітку. Якщо хлопцю вдається зловити вінок коханої, діставшись до нього вплав чи на човні, це вважається доброю прикметою для їх подальшої спільної долі.

Також за віруваннями, на світанку купається навіть сонце, й тому воді і вранішній росі приписується особлива лікувальна сила. Вранці корисно пройтися босоніж по росяним травам. А дівчатам і жінкам обов’язково треба вмити своє личко купальською росою для збереження вроди.

Відвідавши таке свято, ви мимоволі потрапите під дію чарів купальської ночі, шаленої енергетики гуцульського краю. Це справжня казка, яка чекає на вас серед карпатських гір, смерекових лісів та озер!

Вартість туру 650 грн

В вартість входить:

- Транфер з Івано-Франківська до місця проведення гулянь – с. Гута;
- Проживання в комфортабельних номерах в туристичному комплексі «Синьогора» 2 дня/1 ніч;
- 3-х рахове харчування;
- Участь в забавах.

Додатково оплачується:

-       проживання на ще 1 ніч – доплата 350 грн (при бажанні).

Бронювання за телефоном 050-10-99-668.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1