1. Для туристів
  2. Для агенств

/0342/ 777-388
/066/ 44-21-913
/068/ 300-91-22

email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

/0342/ 78-43-19
/0342/ 777-388

/066/ 44-21-913
/068/ 300-91-22

Санаторій "Дністер"

 Санаторій “Дністер” - один з найкращих лікувально-оздоровчих закладів м. Моршина, що одночасно приймає більш ніж 600 відпочиваючих.

Опис

Розташування: корпуси санаторію “Дністер” розташовані в парковій зоні в центрі курорту – всього в 50-100 метрах від Палацу Культури, центрального телеграфу та кінотеатру. Спальний корпус – cучасний 8-поверховий будинок з просторими холами та зручними номерами..

Розміщення: в 8 поверховому корпусі.

-1-, 2-місні номери «економ», в номерах ремонт середньої якості, санвузол, душ

-1-, 2-місні номери «економ плюс», в номерах ремонт середньої якості, санвузол, 

душ, ТВ-1-кімнатний 1-місний «стандарт», номер після ремонту з балконом, ліжко, м’які меблі, душ, ТВ, холодильник, чайний посуд (посуд для кави), електрочайник, столовий посуд.

-1-кімнатний 2-місний покращений, номер після ремонту, з склопакетами, балконами, два окремих ліжка, м’які меблі, душ/ванна, нова сантехніка, телевізор, холодильник, праска, чайний посуд.

-2-місні 2-кімнатні люкси стандарти; в номері одне широке або два окремі ліжка, м’які меблі, ванна або душ, нова сантехніка, ТВ, холодильник, набір для прасування, чайний сервіз (набір для кави на 6 персон), столовий посуд, електрочайник. В номері може розміститися до 4 чоловік.

-2-місні 2-кімнатні люкси покращені з сучасним євроремонтом, склопакетами, балконами; в номері одне широке або два окремі ліжка, м’які меблі, ванна, біде, нова сантехніка, ТВ, холодильник, набір для прасування, чайний сервіз (набір для кави на 6 персон), столовий посуд, електрочайник. В номері може розміститися до 4 чоловік.

-3-кімнатний 2-місний люкс стандарт, номер з сучасним ремонтом, склопакетами, балконом; в номері одне широке або два окремі ліжка, м’які меблі, ванна, біде, нова сантехніка, телевізор, холодильник, набір для прасування, чайний сервіз (набір для кави) на 6 осіб, столовий посуд на 5 осіб, електрочайник.

Санаторій має свій танцювальний зал, концертний зал, бібліотеку, спортивний комплекс.

Харчування

3-х разове дієтичне у власній їдальні, яка знаходиться через дорогу від спальних корпусів. В їдальні організована заказна система харчування, на всі види дієт розроблено 7-ми денні сезонні меню.

Дієта №1: при хронічному гастриті з підвищеною кислотністю, та виразковій хворобі шлунку.

Дієта №2: при хронічному холецеститі, ентериті, коліті.

Дієта №5: при хронічному гастриті з секреторною недостатністю, дискінезії жовчовивідних шляхів, хронічному гепатиті поза загостренням, цирозі печінки поза її недостатністю.

Дієта №5П: при хронічному панкриатиті, та при хронічних захворюваннях шлунка з підвищеною кислотністю.

Дієта №8 і 9: при захворюваннях внаслідок порушення обміну речовин, цукровому діабеті, ожирінні І та ІІ ступенів.

Дієта №15: як перехідна дієта до звичайного харчування в період видужання та після лікувальних дієт.

Лікування

Санаторій має свій лікувально-діагностичний корпус.

Послуги та процедури. які надаються в санаторії: мікроклізми, процедури лікувального, а при потребі загального масажу. В маніпуляційному кабінеті проводиться забір крові з вени на біохімічні та імунологічні аналізи, в процедурному - відпускаються призначені лікарями ін'єкції, крапельниці. цілодобово працює кабінет чергової медсестри, в якому при необхідності надається невідкладна медична допомога. Обстеження і лікувальні процедури клієнти отримують у Лікувально-діагностичному центрі та Бальнеолікарні, мінеральну воду п'ють у бюветі.

В санаторії Дністер створено спеціалізований Печінковий центр, де працюють лікарі-гепатологи - досвідчені спеціалісти в галузі лікування захворювань печінки. тут успішно лікують гепатити різного походження, зокрема вірусного, токсичного, медикаментозного та жирового, алкогольну хворобу печінки, жирову дегенерацію печінки, цироз печінки в стадії компенсації.

Фото

Can not load images! LiveConnectClient::query Error code 410 received requesting data: { "error": { "code": "api_deprecated", "message": "This API is no longer supported. Please see https://aka.ms/livesdkmigration for information about migrating your application to Microsoft Graph." } }.. Use another HTTP adapter for data in Advanced configuration of OneDrive component.