1. Для туристів
  2. Для агенств

/0342/ 777-388
/066/ 44-21-913
/068/ 300-91-22

email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

/0342/ 78-43-19
/0342/ 777-388

/066/ 44-21-913
/068/ 300-91-22

Санаторій "Черемош"

 Санаторій розташований в центральній частині міста, в лісопарковому масиві, неподалік від «старого бювету», діє зручна для відпочиваючих   система, за якою усі додаткові процедури включені у вартість путівки.

Опис

Розташування: в центральній частині курорту, поблизу пішохідної зони курорту. 

Розміщення: санаторій має 7 корпусів - №2 (5 поверхів), №3-№7 (3 поверхи), №8 (2 поверхи), що розташовані поруч. До бювету мінеральних вод та Бальнеолікарні, де проходять всі процедури - 350м., до Лікувально-діагностичного центру - 50м.,

-1-, 2-місні номери «блочні»,  складаються з 2-х кімнат, в номерах ремонт середньої якості, санвузол та душ один на 2 кімнати.

-1-, 2-місні номери «економ», в номерах ремонт середньої якості, санвузол, душ

-1-, 2-місні номери «економ плюс», в номерах ремонт середньої якості, санвузол, душ, ТВ.

-1-кімнатний 1-2-місний «стандарт», номер після ремонту з балконом, півтораспальне або два 1-но спальні ліжка, м’які меблі, душ, ТВ, холодильник, чайний посуд (посуд для кави), електрочайник, столовий посуд.

-2-місні 2-кімнатні люкси стандарти; в номері одне широке або два окремі ліжка, м’які меблі, ванна або душ, нова сантехніка, ТВ, холодильник, набір для прасування, чайний сервіз (набір для кави на 6 персон), столовий посуд, електрочайник. В номері може розміститися до 4 чоловік.

-2-місні 2-кімнатні люкси покращені з сучасним євроремонтом, склопакетами, балконами; в номері одне широке або два окремі ліжка, м’які меблі, ванна, біде, нова сантехніка, ТВ, холодильник, набір для прасування, чайний сервіз (набір для кави на 6 персон), столовий посуд, електрочайник. В номері може розміститися до 4 чоловік.

-3-кімнатний 2-місний люкс стандарт, номер з сучасним ремонтом, склопакетами, балконом; в номері одне широке або два окремі ліжка, м’які меблі, ванна, біде, нова сантехніка, телевізор, холодильник, набір для прасування, чайний сервіз (набір для кави) на 6 осіб, столовий посуд на 5 осіб, електрочайник.

Сервіс: танцювальний зал, екскурсійне бюро, дитяча кімната, дитячий майданчик, платна автостоянка- 50м від корпусу, Wi-Fi 7 корпус.

Розрахунковий час: 24.00

Харчування

 3-х разове дієтичне у  їдальні санаторію Перлина Прикарпаття, яка розміщена на межі території двох санаторіїв. Для санаторію Черемош виділено окремий зал на 300 місць. Окрім цього невеличкі столові зали покращеного харчування є безпосередньо в корпусах №6 і №7. В їдальні організована заказна система харчування, на всі види дієт розроблено 7-ми денні сезонні меню.

Дієта №1: при хронічному гастриті з підвищеною кислотністю, та виразковій хворобі шлунку.

Дієта №2: при хронічному холецеститі, ентериті, коліті.

Дієта №5: при хронічному гастриті з секреторною недостатністю, дискінезії жовчовивідних шляхів, хронічному гепатиті поза загостренням, цирозі печінки поза її недостатністю.

Дієта №5П: при хронічному панкриатиті, та при хронічних захворюваннях шлунка з підвищеною кислотністю.

Дієта №8 і 9: при захворюваннях внаслідок порушення обміну речовин, цукровому діабеті, ожирінні І та ІІ ступенів.

Дієта №15: як перехідна дієта до звичайного харчування в період видужання та після лікувальних дієт.

Лікування

 Послуги та процедури, які надають в санаторії: послуги стоматолога, мікроклізми, маніпуляційні процедури, масаж, послуги в косметологічних кабінетах, грудотерапія. Цілодобово працює кабінет чергової медсестри, в якому при необхідності надається невідкладна медична допомога. Обстеження і лікувальні процедури клієнти отримують у Лікувально-діагностичному центрі та Бальнеолікарні, мінеральну воду п'ють у бюветі.

В санаторії функціонує відділення для лікування дітей та дорослих з захворюванням органів травлення (гастрит, дуоденіт, функціональні дислепсії, дискінезії, холецистити, закрепи, коліти) та відділення для лікування цукрового діабету, де працюють досвідчені лікарі-ендокринологи, діє школа цукрового діабету, в якій хворих навчають як жити з цим захворюванням. 

 

Фото

 Can not load images! LiveConnectClient::query Error code 410 received requesting data: { "error": { "code": "api_deprecated", "message": "This API is no longer supported. Please see https://aka.ms/livesdkmigration for information about migrating your application to Microsoft Graph." } }.. Use another HTTP adapter for data in Advanced configuration of OneDrive component.