1. Для туристів
  2. Для агенств

/0342/ 777-388
/066/ 44-21-913
/068/ 300-91-22

email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

/0342/ 78-43-19
/0342/ 777-388

/066/ 44-21-913
/068/ 300-91-22

Санаторно-курортний комплекс "Дніпро-Бескид"

Санаторій «Дніпро» був побудований в 1977 році у формі корабля, який так і чекає пасажирів, щоб відправитися в круїз. Готель «Бескид», що нагадує вершини Карпатських гір, став частиною команди в 1992 році. Донині, готель і санаторій працюють як злагоджений механізм, тим самим покращуючи можливості відпочинку і лікування.

Детальніше...

Санаторно-курортний комплекс «Женева»

Санаторій розміщений поблизу бювету мінеральних вод у старовинному парку, закладеному ще 200 років тому австрійськими лікарями. Комфортабельний та сучасний санаторій із затишними номерами, укомплектованими усім необхідним для відпочинку та лікування. Це єдиний санаторій, який працює по системі „Все включено”.

Детальніше...

Санаторії "Трускавецькурорт"

Санаторії Трускавця активно використовують мінеральні води для внутрішнього застосування і в бальнеології, які корисні для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, гінекології, печінки, а також застосовуються при запальних процесах внутрішніх органів та опорно-рухового апарату.

Детальніше...

Готель "Оскар"

Бутік-готель побудований у чудовому стилі. Він забезпечує найвищі європейські стандарти обслуговування. Це особливе місце для вашого свята, конференції чи зустрічі. Зали для зустрічей і церемоній продумані до найменшої деталі, щоб і гості, і місцеве населення могло знайти ідеальне місце для корпоративних вечірок, семінарів і конференцій. Оскар підтримує постійний контакт з лікарнями та закладами для водних процедур, має домовленості про медичний огляд гостей у будь-який час.

Детальніше...

Готельно-курортний комплекс «Карпати»

Готельно-курортний комплекс «Карпати» (раніше. Санаторій «Карпати») визнаний найкращим серед курортів Трускавець, Моршин та Східниця по версії АКР! Територія комплексу – це один з найкращих ландшафтних парків України з водопадами та озерами, міні-зоопарком, скульптурами та кафе музеєм «Гражда». Лікувально-діагностичний центр Карпат є одним з найбільших на курорті Трускавець. В центрі працюють висококваліфіковані лікарі з великим досвідом. Саме тому, кожного року в Карпатах ефективно оздоровлюються та відпочивають тисячі гостей з усього світу.

Детальніше...